Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Taze gelin çiçeği duygularınızı harekete geçirecek

  • Listed: 23 Eylül 2016 11:14

Description

Ne güzel isim değil mi? Gelin çiçeği. İnanılmaz güzel şeyler daha önce bir kere evlendim. Her şey de mükemmeldi anlatamam. Hatta kendi gelin çiçeklerimizi eski eşimin ve kendi ismimi yazarak kendimiz yapmıştık arkadaşlar ile ama hayat işte bazen ben artık buyum dediğiniz anda birden sizi bir kenarınızdan yakalayıp o kadar uzağa fırlatıyor ki daha yere düşmeden yön duygunuzu, duygularınızı ve neticesinde eski sizi kaybediyorsunuz.
Genel olarak buraya hayat hikâyemi yazmaya gelmedim. Acılarım falan demeyeceğim ama bir evlilik yaptıktan sonra burada escort ilanı açmam garip geliyorsa ve dinlemek istiyorsanız bir gün belki buluşur, anlatırım size. Yoksa inanın ben de eğlenmek istiyorum.

Hem de 28 yaşında son derece güzel, bakımlı, sarışın ve fit bir bayan olarak benle yaşıt, yanıma yakışan erkekler ile gezmez istiyorum mesela geceleri, uçsun bucaksız yollarda kayıp olma korkusu olmadan ilerlemek. Elbette gece olduğunda da erkeğimin güçlü kollarına sarılmak ve kendimi güvende hissetmek. Sözlerimden anladığınız gibi tek gecelik bir ilişki asla istemiyorum. Ben maddi yönden tatmin edebilecek erkekler ile sürekli bir ilişki yaşamak istiyorum. Lakin her erkek ile değil. Öncelikle temizliğine önem vermeli, benim yanıma yakışmalı benim erkeğim ve ciddi düşünmüyorsak ilişki sırasında korunmalı. Ne de olsa erkek arkadaşım ve ben arasında bir sağlık duvarı olmalı değil mi? Sizi arıyorum hadi aşklarım görüşmek üzere.

İlan Referans ID: 49457c935dcda839

Etiket Yok

1504 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar