Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Escort kız eskilerden beri Kale’de hizmet veriyor

  • Listed: 20 Eylül 2016 11:12

Description

Eskiden beridir aynalara baktığım zaman sen çok güzel bir kızsın ama neden seni bu kadar üzüyorlar diye düşünür dururdum. Cevabını buldum, çok güzeldim gerçekten ama hiç mi hiç akıllı değildim. Neden bahsettiğimi anlatayım. Üniversite için geldiğim bu şehirde zamanla önce kızlar daha sonra da erkek arkadaşım ile ev tuttum ve masraflar neden bilmem hep benden çıktı. İkimiz de öğrenciydik ama ben neden öderdim, üstelik maddi durumum yerindeyken.
Bir sürü birlikte olduk, evlenme falan hak getirsin. Çekti gitti, sonra başka bir erkek derken şuan 22 yaşımda hayatıma giren erkeklerin kirini temizlemek, cebine para koymak ve karnını doyurmak ile çabalarken ev sahibimin evi boşalt yazısı geldi ve ben akıllandım.

Şuan akıllı bir kız olarak borçlarımı ödemem gerek ve bu nedenle bakımlı ve ilişkide korunan erkekler ile zaman geçirmek istiyorum. Üstelik cesur da bir kızım eğer benden yeni fanteziler beklerseniz hayır demem. Elbette güvenlik konusunda kendimi cesur hissetmiyorum. Bu nedenle bu beyler ile ücret peşin ve benim belirlediğim otellerde görüşeceğim. Gündüzden erkeklerin belirlediği yerlerde yemek yer hatta sinemaya da giderim eğer zamanım varsa ama haricinde gece benim dediklerim geçerlidir. Az önce de söylediğim gibi bu yazı ile işe başlıyorum belki ilk gerçek deneyimim sen olacaksın beni fazla zorlama olur mu? Çünkü ben gerçekten acemiyim…

İlan Referans ID: 36257c934a7c86a8

Etiket Yok

1422 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar